menu show/hide

RW Rakoczy & Wroński

Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa pracy dla podmiotów gospodarczych. Obsługujemy działy HR dużych firm, w tym działających na polskim rynku firm produkcyjnych funkcjonujących w ramach koncernów międzynarodowych.

 

Doradzamy w bieżących sprawach związanych z obsługą prawną w obrębie tej dziedziny prawa traktując ją jako związaną z prawem gospodarczym, prowadzimy sprawy sądowe, pomagamy w rozwiązywaniu sporów ze Związkami Zawodowymi. Prawo pracy jako część prawa gospodarczego stanowi niewątpliwie jedną z istotniejszych specjalizacji naszej Kancelarii materializując się przede wszystkim w usługach świadczonych na rzecz dużych klientów korporacyjnych zatrudniających wielu pracowników, w związku z czym wymagających usług z zakresu prawa pracy traktowanych w sposób specjalistyczny.

 

Prowadzimy sprawy sądowe dotyczące roszczeń pracowniczych.

 

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi mobbingu.

 

Kancelaria prowadzi również bloga poświęconego zagadnieniom związanym z prawem pracy (prawopracy.blog.rakoczy.com.pl)

 

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z prezentacją z jednego ze szkoleń za zakresu prawa pracy, przeprowadzonego dla jednego z naszych Klientów. Temat szkolenia – podstawowy czas pracy.

 

W sprawach kadrowych i płacowych, którymi jako prawnicy się nie zajmujemy, polecamy biuro rachunkowe PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o. www.prwt.pl

 

Kontakt w sprawach dotyczących  prawa pracy i usług prawnych z tego zakresu:

 

- adwokat Waldemar Rakoczy